• Tel. 515 192 308 | Ul. Żużlowa 61 | Pszów

Wylewki cementowe z mixokreta

Nasza firma wykonuje wylewki cementowe przy użyciu mixokreta, nowoczesnego urządzenia do nakładania materiału szybko formującego posadzki. Wykorzystanie mixokreta daje ogromną przewagę nad tradycyjnym sposobem wykonania wylewki cementowej lub betonowej.

Czas realizacji jest krótszy mniej więcej o połowę, co oznacza niższe koszty do inwestora. Wylewki cementowe i betonowe z mixokreta po końcowej obróbce mechanicznymi zacieraczkami są idealnie równe, a więc nie wymagają poprawiania masami samopoziomującymi. Na położenie płytek, paneli czy parkietu w takiej sytuacji zużywa się mniej kleju. To kolejne oszczędności dla inwestora. Posadzki maszynowe cementowe lub betonowe są też bardziej wytrzymałe i trwałe, a wylewki z mixokreta zastygają zdecydowanie szybciej niż te wykonane tradycyjnie. Takie same zalety mają też nasze tynki maszynowe gipsowe.

Posadzka cementowa czy betonowa, jastrych suchy czy mokry?

Nasza firma zdobyła duże doświadczenie przy wykonywaniu różnego typu wylewek, zwanych też jastrychami. Odpowiedni wybór produktu jest ważny, bo każdą wylewkę trzeba dobrze dopasować do funkcji, którą ma spełniać. Z reguły maszynowe posadzki cementowe wykonujemy wewnątrz pomieszczeń, a wylewki betonowe z mixokreta polecamy w miejsca, gdzie potrzebna jest większa wytrzymałość np. w garażach. Często wzmacniamy je jeszcze mikrozbrojeniami. Jastrych mokry najlepiej sprawdza się tam, gdzie instalowane jest ogrzewanie podłogowe, a cementowy jastrych suchy stosujemy z reguły w domach z drewna i na lekkich stropach.

Wybór odpowiedniego materiału na posadzkę ma bardzo duże znaczenie dla właściwego funkcjonowania wylewki. Zawsze przed przystąpieniem do pracy rozważamy wszystkie możliwe warianty, a decyzję podejmujemy wspólnie z inwestorem.