• Tel. 515 192 308 | Ul. Żużlowa 61 | Pszów

Tynki maszynowe

Tynki maszynowe gipsowe i cementowo-wapienne to obecnie najczęściej stosowane materiały do ochrony ścian i sufitów. Dzięki swoim właściwościom zabezpieczają powierzchnię przed wpływem atmosfery lub czynników wewnętrznych.

Coraz częściej tynki nakłada się korzystając z precyzyjnych urządzeń, które są bardzo dokładne, pokrywają każdy fragment ściany i zapewniają jej skuteczną ochronę. Dla inwestorów istotne jest, że dzięki szybkim maszynom do nakładaniu tynków czas całej operacji skrócił się trzy-, czterokrotnie. Oznacza to niższe koszty.

Tynki maszynowe: gipsowe czy cementowo-wapienne?

Tynki maszynowe gipsowe przeznaczone są do nakładania wewnątrz pomieszczeń. Są mieszanką paroprzepuszczalną i dobrze regulują wilgotność pomieszczeń. Nadają się zarówno do pokoi mieszkalnych, jak i kuchni czy łazienek. Dzięki naturalnym właściwościom tworzą zdrowy klimat pomieszczeń. Są tynkami odpornymi na ścieranie i mają właściwości ogniochronne.

Tynki maszynowe cementowo-wapienne można stosować wewnątrz budynków oraz na elewacjach zewnętrznych. Są odporne na działanie wilgoci, a więc nadają się również do kuchni i łazienek. Tynk maszynowy cementowo-wapienny jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne, sprawdza się w pomieszczeniach dostępnych publicznie – na klatkach schodowych, w szkołach i urzędach.

Nasza firma zaleca klientom tynki maszynowe gipsowe lub cementowo-wapienne ze względu na ich wysoką jakość oraz niższą cenę wykonania w porównaniu z metodą tradycyjną. Przed przystąpieniem do pracy zawsze doradzamy inwestorom, który rodzaj mieszanki najlepiej sprawdzi się w danych pomieszczeniach.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.